Blog

Zastosowanie asystenta chatGPT na platformie sklepów Selly

Zastosowanie asystenta chatGPT na platformie sklepów Selly

Michał Słowik, środa, 12 czerwca 2024 09:06

W dzisiejszych czasach technologia AI rozwija się w zawrotnym tempie, a jednym z jej najpopularniejszych w ostatnim czasie osiągnięć jest asystent ChatGPT. Uruchomienie asystenta na platformie sklepów internetowych, takich jak Selly, przynosi szereg korzyści, które mogą znacząco wpłynąć na rozwój e-sklepu. Poniżej przedstawiamy kluczowe zalety zastosowania ChatGPT jako asystenta w sklepie internetowym.

Integruj swój Sklep z Systemem Optima

Integruj swój Sklep z Systemem Optima

Michał Słowik, czwartek, 16 listopada 2023 14:02

Dzięki integracji z ERP Optima, Twój sklep online zyskuje dostęp do rzetelnych informacji o stanie magazynowym. To oznacza zadowolonych klientów, uniknięcie nieporozumień związanych z dostępnością produktów i efektywne zarządzanie asortymentem.

Migracja do Comarch z rabatem 30%

Migracja do Comarch z rabatem 30%

Michał Słowik, piątek, 03 listopada 2023 14:28

Zachęcamy wszystkich przedsiębiorców do skorzystania z wyjątkowej promocji na zakup oprogramowania Comarch ERP Optima. Dla nowych klientów, którzy dotychczas korzystali z innych rozwiązań niż Comarch, oferujemy 30% rabatu na zakup Comarch ERP Optima.

Wszystko co musisz wiedzieć o wszystko.pl

Wszystko co musisz wiedzieć o wszystko.pl

Michał Słowik, piątek, 16 czerwca 2023 08:38

Nowy marketplace od Comarch swoją premierę zapowiedział na koniec czerwca 2023 roku. Premiera została poprzedzona kilkumiesięcznymi testami konsumenckimi, w których mieliśmy okazję uczestniczyć. Wszystko.pl zapowiada się mocną konkurencją dla popularnych platform sprzedażowych, takich jak Allegro czy Amazon Polska, które zdążyły zakorzenić się w Naszej cyfrowej przestrzeni.

Różnorodność chmur i ich możliwości

Różnorodność chmur i ich możliwości

Michał Słowik, środa, 16 listopada 2022 13:10

Usługi przechowywania danych w chmurze zasadniczo różnią się od siebie. Większość z nas spotkała się z popularnymi dostawcami aplikacji, takich jak: Google Drive, iCloud, One Drive, IBARD czy Drobox. Dla części z nas miarą porównania ich, oprócz ceny jest oczywiście wielkość mierzona w giga - lub tera-bajtach. W przypadku zastosowań na swój osobisty, niekomercyjny użytek nie ma w takim rozeznaniu nic złego. Przeciwnie, jeśli chcemy zagwarantować bezpieczeństwo danych biznesowych.