Oprogramowanie Comarch

O współpracy

Współpracujemy z najlepszymi producentami oprogramowania, wykorzystując tylko sprawdzone i stabilne rozwiązania. Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy COMARCH.

W naszych kompetencjach znajdują się również integracje z oprogramowaniem Comarch, co pozwala nam na lepsze dostosowanie funkcjonalności do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Oferujemy wdrożenia rozwiązań w wersji stacjonarnej lub w chmurze, a także aplikacje w wygodnej formie dla smartfonów i tabletów.

Oprogramowanie COMARCH zyskało już zaufanie ponad 70 000 polskich firm z różnych branż.

Oprogramowanie Comarch Cloud Portal. Fotografia: Abruzzo
Oprogramowanie Comarch Cloud Portal. Fotografia: Abruzzo

Comarch ERP OPTIMA

Comarch ERP Optima to najpopularniejszy w Polsce program stworzony dla małych i średnich firm z każdej branży . Dzięki zachowaniu zgodności z obowiązującym polskim prawem i dostosowaniu do specyfiki naszego rynku, oprogramowanie jest bezkonkurencyjne w porównaniu do zagranicznych rozwiązań. Dzięki modułowości, program może zostać dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkownika, wspierając kontakty z klientami, prowadzenie księgowości, realizację zamówień czy kontrolowanie stanu magazynu.

Oprogramowanie jest dostępne zarówno w modelu stacjonarnym (z wykorzystaniem własnej infrastruktury), jak i w chmurze (model abonamentowy). Dzięki temu, użytkownicy mogą kompleksowo zarządzać procesami w firmie za pomocą przeglądarki internetowej z dowolnego miejsca.

Najważniejsze zalety i korzyści

illustration

Aktualność

System jest na bieżąco z polskim prawem, które w ostatnim czasie zmienia się bardzo dynamicznie.

illustration

Automatyzacja

Program automatyzuje wiele czynności, w tym import przelewów z banku, rozliczenia płatności, wystawianie i wysyłkę faktur.

illustration

Wsparcie

Społeczność Comarch ERP to miejsce, gdzie specjaliści, partnerzy i klienci mogą szybko uzyskać wsparcie, dzielić się pomysłami i wiedzą.

illustration

Monitoring

Raporty pokazują obecne trendy i procesy, co pozwala na szybkie podejmowanie decyzji i dalszy rozwój.

Comarch ERP XT

Comarch ERP XT to intuicyjny program w chmurze Comarch, który jest dostępny również z poziomu aplikacji mobilnej. Program ten integruje i automatyzuje najważniejsze procesy związane z prowadzeniem małego biznesu. Obsługa sprzedaży stacjonarnej i internetowej płynnie łączy się z wystawianiem faktur, księgowością i magazynem. Dzięki technologii opartej o sztuczną inteligencję, możliwe jest wprowadzanie dokumentów do systemu za pomocą zdjęć, a raportowanie umożliwia analizę wyników firmy.

Comarch ERP XT to także system integracji z innymi rozwiązaniami Comarch, takimi jak e-Sklep, e-Sale (Allegro, eBay) oraz obsługa PPK. Oprogramowanie jest dostępne w modelu usługowym - w chmurze, a do jego uruchomienia wystarczy przeglądarka internetowa.

Aplikacja mobilna Comarch ERP XT. Fotografia: Abruzzo
Aplikacja mobilna Comarch ERP XT. Fotografia: Abruzzo

Comarch IBARD

Comarch IBARD to usługa bezpiecznego przechowywania danych w chmurze, umożliwiająca wykonywanie kopii zapasowych i synchronizację danych.

W aplikacji Comarch IBARD można zdefiniować zadanie backupu dla każdej bazy danych MS SQL, niezależnie od używanej aplikacji. IBARD pozwala na dostosowanie częstotliwości przesyłania kopii zapasowej do chmury w zależności od indywidualnych wymagań, określenie liczby przechowywanych kopii pełnych lub różnicowych oraz ustawienie powiadomień o tym, z jakim efektem zakończyło się konkretne zadanie backupu.

Dzięki integracji międzysystemowej, klienci Comarch ERP OPTIMA mogą w kilku prostych krokach skonfigurować automatyczną kopię bezpieczeństwa bezpośrednio w używanym programie.

IBARD cieszy się zaufaniem małych, średnich i dużych firm w całej Europie, które poszukują bezpiecznego systemu do backupu, przechowywania i udostępniania danych.

Aplikacja mobilna Comarch IBARD. Fotografia: Abruzzo
Aplikacja mobilna Comarch IBARD. Fotografia: Abruzzo