Blog

Integruj swój Sklep z Systemem Optima

Michał Słowik, czwartek, 16 listopada 2023 14:02

Integruj swój Sklep z Systemem Optima
Fotografia: Abruzzo

W dzisiejszym dynamicznym świecie biznesu, sprawnie działający system e-commerce to klucz do sukcesu. Dlatego też oferujemy proste we wdrożeniu rozwiązanie: API umożliwiające łatwą integrację z systemem ERP Optima.

Wyższa jakość obsługi klienta.

 

 • Aktualne dane w rzeczywistym czasie: Nasze API umożliwia pobieranie aktualnych informacji o stanie magazynowym bezpośrednio z systemu ERP Optima. To oznacza, że Twój sklep online zawsze będzie wyświetlał dokładne dane na temat dostępności produktów.
 • Unikalne dostosowanie: API jest elastyczne i łatwo dostosowywalne do różnych potrzeb biznesowych. Niezależnie od tego, czy prowadzisz mały sklep z niewielkim asortymentem, czy duży e-commerce z tysiącami produktów, nasze rozwiązanie działa sprawnie i efektywnie. Nie ma znaczenia również technologia w jakiej sklep jest wykonany. Jeśli nawet producent nie deklaruje możliwości integracji swojego sklepu z systemem Comarch - nasze API to gotowe rozwiązanie, które jesteśmy w stanie zaimplementować, nawet w częściowo zamkniętych skryptach Sklepów.
 • Prosta Integracja: Niezależnie od technologii, którą wykorzystujesz w swoim sklepie online, nasze API zapewnia prostą i bezbolesną integrację z systemem ERP Optima. Oznacza to mniej czasu poświęconego na ustawienia techniczne i więcej na rozwijanie Twojego biznesu.
   

Jak to działa?

 

 • Skontaktuj się z nami w celu otrzymania API. Integracje mogą przeprowadzić nasi specjaliści, ale również może to być producent Sklepu lub dowolny programista.
 • Dzięki prostym prostym instrukcjom integracyjnym (dokumentacja API dostępna pod adresem: 127.0.0.1:8072/abruzzo.pl/api/index.html#api-Default-availability) możesz w łatwy sposób połączyć swoją bazę Comarch ERP Optima ze swoim systememem e-commerce.
 • Korzystając z naszego API, zyskujesz dostęp do danych o stanie magazynowym, które możesz natychmiast wykorzystać w swoim sklepie online.
 • Nasze REST API wyświetla dane dotyczące dostępności produktu w zakresie ilości, rezerwacji oraz zamówień. Dane mogą pochodzić z dowolnego magazynu w Optimie (lub wszystkich).
   

Bezpieczeństwo.

 

Integracja jest całkowicie bezpieczna. Komunikacja pomiędzy sklepem a systemem ERP Optima na lokalnym serwerze odbędzie się dzięki wyznaczonej trasie na Państwa routerze oraz standardom bezpieczeństwa tego typu komunikacji. Nasi specjaliści mogą przeprowadzić integracje kompleksowo, zarówno w warstwie sieciowej (konfiguracja routera) jak i oprogramowania.


Dzięki integracji z ERP Optima, Twój sklep online zyskuje dostęp do rzetelnych informacji o stanie magazynowym. To oznacza zadowolonych klientów, uniknięcie nieporozumień związanych z dostępnością produktów i efektywne zarządzanie asortymentem.

Wybierz nasze API i przekonaj się, jak łatwo można połączyć świat e-commerce z potężnym systemem ERP Optima. Z nami integracja to nie tylko technologia - to rozwiązanie, które pomaga Ci skupić się na rozwoju Twojego biznesu.


Oferujemy również wiele dedykowanych dodatków do systemu Comarch ERP Optima.