Promocja dla nowopowstałych firm

Nie czekaj! Już dziś zacznij korzystać z Comarch ERP Optima
Illustracja: Abruzzo

Oczywiste jest, że początki nie są łatwe. Jednak posiadanie własnej firmy to niekończąca się przygoda. Stawianie kolejnych kroków w kierunku realizacji naszych wizji i marzeń z czasem przynosi coraz większą satysfakcję. Własna firma to elastyczność, samodzielność i mnóstwo możliwości. Pomysły, które wdrożysz, nie będą poddane krytyce. Z czasem rynek i Twoi klienci je zweryfikują. Możesz reagować na zmieniające się trendy i odpowiadać na potrzeby konsumentów.

Po drodze niezbędne okażą się elastyczne narzędzia, które wesprą Ciebie i Twoich pracowników. Pogodzenie wszystkich obszarów biznesu w jednej sieci połączeń, w której na przykład jednocześnie kontrolujesz magazyn, wystawiasz faktury i przygotowujesz oferty dla klientów, okaże się znaczącą oszczędnością czasu. Narzędzia te uodpornią Twoją firmę na niezwykłą dynamiczność zmian w polskich przepisach oraz pozwolą na skuteczne planowanie dalszego rozwoju. Brzmi jak frazes? Teraz czas na konkretne rozwiązania!

Zwiększ swoją konkurecyjność już na starcie!

Wiedząc (z własnego doświadczenia), z jakimi trudnościami mierzy się początkujący przedsiębiorca, przygotowaliśmy wsparcie dedykowane właśnie Tobie.
Ta oferta skierowana jest tylko do działalności zarejestrowanych w ciągu ostatnich 6 miesięcy. W jej ramach oferujemy oprogramowanie Comarch ERP Optima z 12% zniżką.

Promocja przeznaczona jest dla nowo powstałych firm, zarejestrowanych w KRS lub Ewidencji Działalności Gospodarczej w ciągu ostatnich 6 miesięcy, które po raz pierwszy decydują się na zakup oprogramowania Comarch ERP Optima. Promocji nie można łączyć z innymi.

Zobacz obowiązujące cenniki Comarch i skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły promocji. Jesteśmy autoryzowanym partnerem sprzedaży i dostarczamy również rozwiązania nieprzewidziane w deweloperskich wersjach programu.

Zainteresowany?

Firma Comarch zastrzega sobie możliwość zmiany warunków promocji w trakcie jej trwania z przyczyn od niej niezależnych.